Taśmy ostrzegawcze dla energetyki typ TO perforowane

Taśmy ostrzegawcze (TO) perforowane stosowane w energetyce są koloru niebieskiego i czerwonego. Taśmy koloru niebieskiego przeznaczone są do oznaczenia sieci elektrycznych o napięciu znamionowym do 1kV, natomiast kolor czerwony informuje nas o przebiegu linii elektrycznej o napięciu znamionowym powyż...  
Pokaż więcej
Taśmy ostrzegawcze (TO) perforowane stosowane w energetyce są koloru niebieskiego i czerwonego. Taśmy koloru niebieskiego przeznaczone są do oznaczenia sieci elektrycznych o napięciu znamionowym do 1kV, natomiast kolor czerwony informuje nas o przebiegu linii elektrycznej o napięciu  znamionowym powyżej 1kV.

Najważniejsze cechy

Materiał: Polietylen modyfikowany
Kolor standard: niebieski, czerwony

Opis produktu


Taśmy ostrzegawcze (TO) perforowane stosowane w energetyce są koloru niebieskiego i czerwonego. Taśmy koloru niebieskiego służą do oznaczenia sieci elektrycznych o napięciu znamionowym do 1kV, natomiast kolor czerwony informuje nas o przebiegu linii elektrycznej o napięciu znamionowym powyżej 1kV.
Taśmy te spełniają wszystkie wymagania ENEA Operator Sp. z o.o. Do produkcji w/w taśm używamy wysokiej jakości surowca pierwotnego, dlatego też charakteryzują się one wysoką odpornością mechaniczną, jak również są odporne na działanie agresywnych czynników glebowych. Na taśmach ostrzegawczych czerwonych istnieje możliwość wykonania nadruku " UWAGA KABEL na głębokości 0,5 -1,0 m KABEL POD NAPIĘCIEM".

Opis techniczny i sposób pakowaniaTypSzerokość [mm]Opakowanie [mb]Numer katalogowy 
Folia niebieska perforowana 30/0,5 300 100 68473
Folia czerwona perforowana 30/0,5 300 100 68474
Folia czerwona perforowana z napisem 30/0,5 300 100 68476